דאבל אימפקט
הפודקאסט שיגלה לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת על יזמות והשקעות אימפקט בארץ ובעולם.

פודקאסט "דאבל אימפקט"

על הפודקאסט

קרן אדמונד דה רוטשילד ואימפקט ניישן מפעילות פודקאסט המוקדש כולו למגמה העולמית של יזמות אימפקט – יזמות אשר משלבת רווח כלכלי לצד רווח חברתי וסביבתי ומוכיחה כי שילובם של השניים אפשרי ואינו סותר. צמיחת תחום האימפקט בעולם מעודדת זרימה של הון כלכלי חדש ומסייעת בפיתוח מוצרים, כלים ושיטות התמודדות עם אתגרים עולמיים. הפודקאסט ייקח את המאזינים למסע היכרות עם הקרנות הגדולות בארץ העוסקות באימפקט, לצד הפרויקטים מעניינים בתחום, שילוב בין אימפקט לאקדמיה, לממשלה ועוד.

מטרות הפודקאסט

  1. חשפה של  המהפכות הגדולות שמתרחשות בתחום האימפקט בארץ ובעולם
  2. הסברה של  עולם המושגים בתחום האימפקט בשפה קלילה שאינה דורשת ידע מוקדם
  3. אירוח לראיונות של בכירי התעשייה והאקו-סיסטם בישראל, משקיעים ומשקיעות, יזמים ויזמיות.

אופן הפעולה

העונה הראשונה של הפודקאסט "דאבל אימפקט", כוללת 6 פרקים, להם ניתן להאזין באתר "דבאל אימפקט"  בספוטיפיי ובאפל-פודקאסט. בהמשך צפויות עונות נוספות. את הפודקאסט מגישה אלינה שקולניקוב שוורצמן, מנהלת תחום יזמות אימפקט בקרן אדמונד דה רוטשילד והוא מוקלט באולפני גוגל קמפוס.

קרן אדמונד דה רוטשילד מקדמת את בניית התשתיות הנדרשות לאקו-סיסטם של תחום יזמות האימפקט בישראל, במטרה לתת מענה מכוון ומדיד לצרכים חברתיים וסביבתיים משמעותיים, לצד קיומו של מודל עסקי.  הקרן אף מפעילה בעצמה אג"ח חברתי לצמצום נשירה מהשכלה גבוהה במודל אימפקט.

אימפקט ניישן היא קהילה שמטרתה לקדם את תחום השקעות האימפקט בישראל שהוקמה ע"י עידן מגידיש וניצן גל. את הקהילה מרכיבים אנשים מובילים העוסקים בתחום בתפקידים וגופים שונים, אך גם אנשים מחוץ לתחום שמבינים את חשיבות ונחיצות התחום בישראל ורוצים לקדמו.