הכירו את החלוצים החדשים של קרן אדמונד דה רוטשילד

צאו איתנו למסע מרתק ומלא השראה, בסדרת הרשת שלנו על משתתפי ובוגרי תכניות קרן אדמונד דה רוטשילד. אנשים יוצאי דופן, פורצי דרך שהגיעו רחוק ונמצאים כיום בעמדות מפתח. משפיעים בעשייתם על רבים אחרים ומגדירים מחדש חלוציות מודל 2024

דור וודה, 30, גדל בעכו והבין שקיבל פחות מאחרים. מערכת החינוך לא עניינה אותו ולא נתנה לו את מה שהיה זקוק לו אז. היום, כמנהל במשרד החינוך, הוא משפיע על חייהם של מאות אלפי צעירות וצעירים בישראל. תוכנית צוערים לחינוך הבלתי פורמלי של שותפויות אדמונד דה רוטשילד פתחה לו דלת לעולם הזה:

אדוארד שפרוכמן, 28 עלה מרוסיה וגדל באשדוד, כשהיה בתיכון, היה בורח מבית הספר וגדל בלי אופק, גב כלכלי או אמונה שאוכל להגשים את החלומות שלו. הכל השתנה כשהגיעו אל אדוארד וחבריו צוות עמותת "רואים רחוק" בתמיכת קרן אדמונד דה רוטשילד, יחד עם המנטורים והמורים הגדולים בארץ בתחום הקולנוע והטלויזיה, ושכנעו אותם שהם יכולים להיות היוצרים הגדולים בארץ ולהביא שינוי בחברה הישראלית, דרך האמנות. היום הוא בעצמו מדריך צעירים בעמותת "רואים רחוק" ומהווה עבורם מודל לחיקוי ולהגשמת חלומות:

גם אחרי שפונתה בעצמה מביתה בגבול הצפון ממשיכה אבישג בצר, בוגרת שגרירי רוטשילד, להנהיג את דור העתיד, ומובילה את מאות חניכי שלוחת המכינה הקדם צבאית שהיא מנהלת לחיזוק החוסן הלאומי בצפון, עם המון תשוקה ויכולת מנהיגות מרשימה:

ד"ר אלי אדהנני, גדל באשדוד, בוגר תכנית האקדמיה של מכון פוירשטיין וקרן אדמונד דה רוטשילד שעוזרת לאבחן פוטנציאל למידה לבני הקהילה האתיופית, כוללת ליווי, ייעוץ אקדמי ותמיכה לימודית ומעניקה רשת ביטחון בתקופת הלימודים. היום אלי הוא רופא ילדים בבית החולים סורוקה:

ספיר איפרגן, ילידת באר שבע, שבנתה את עצמה בתכניות "קו הזינוק" ו"שגרירי רוטשילד", עד שהגיעה לתפקיד בכיר במשרד האוצר: אחראית על ההשכלה הגבוהה, התקשורת, מחקר ופיתוח והייטק באגף התקציבים:

שירה אוחנה, 34, שגדלה בירוחם, ובכיתה י' הגיעה דרך ברושור אל תכנית "קו הזינוק" ששינתה את מסלול חייה. בהמשך מותנה למנהלת התכנית ולסמנכ״ל אסטרטגיה ופיתוח ארגוני בשותפויות אדמונד דה רוטשילד וכיום היא מנכ"לית המועצה המקומית חורה: