הכירו את החלוצים החדשים של קרן אדמונד דה רוטשילד

צאו איתנו למסע מרתק ומלא השראה, בסדרת הרשת שלנו על משתתפי ובוגרי תכניות קרן אדמונד דה רוטשילד. אנשים יוצאי דופן, פורצי דרך שהגיעו רחוק ונמצאים כיום בעמדות מפתח. משפיעים בעשייתם על רבים אחרים ומגדירים מחדש חלוציות מודל 2024

 

גם אחרי שפונתה בעצמה מביתה בגבול הצפון ממשיכה אבישג בצר, בוגרת שגרירי רוטשילד, להנהיג את דור העתיד, ומובילה את מאות חניכי שלוחת המכינה הקדם צבאית שהיא מנהלת לחיזוק החוסן הלאומי בצפון, עם המון תשוקה ויכולת מנהיגות מרשימה:

ד"ר אלי אדהנני, גדל באשדוד, בוגר תכנית האקדמיה של מכון פוירשטיין וקרן אדמונד דה רוטשילד שעוזרת לאבחן פוטנציאל למידה לבני הקהילה האתיופית, כוללת ליווי, ייעוץ אקדמי ותמיכה לימודית ומעניקה רשת ביטחון בתקופת הלימודים. היום אלי הוא רופא ילדים בבית החולים סורוקה:

ספיר איפרגן, ילידת באר שבע, שבנתה את עצמה בתכניות "קו הזינוק" ו"שגרירי רוטשילד", עד שהגיעה לתפקיד בכיר במשרד האוצר: אחראית על ההשכלה הגבוהה, התקשורת, מחקר ופיתוח והייטק באגף התקציבים:

שירה אוחנה, 34, שגדלה בירוחם, ובכיתה י' הגיעה דרך ברושור אל תכנית "קו הזינוק" ששינתה את מסלול חייה. בהמשך מותנה למנהלת התכנית ולסמנכ״ל אסטרטגיה ופיתוח ארגוני בשותפויות אדמונד דה רוטשילד וכיום היא מנכ"לית המועצה המקומית חורה: